Nasi partnerzy:

UMOWA MIĘDZY AGENCJĄ
A
PRACODAWCĄ-UŻYTKOWNIKIEM

  • rodzaj pracy która ma być powierzona,
  • wymagania kwalifikacyjne,
  • przewidywany okres i miejsce jej wykonywania,
  • wymiar czasu pracy,
  • dodatkowe.

Leasing pracowniczy to obecnie jedna z najwygodniejszych form zatrudnienia obcokrajowców. W ramach współpracy z Państwem oferujemy nie tylko standardową dla usługi rekrutacji pracowników pomoc przy selekcji i sprowadzeniu pracowników do kraju, ale również przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z obsługą kadrową i legalizacją pracy - w tym wypłaty wynagrodzeń i pokrycie pozostałych kosztów pracowniczych (w tym ZUS i podatków). Dzięki temu mogą Państwo  skupić się na prowadzeniu działalności, sprawy kadrowe pozostawiając w naszych pewnych rękach.

 

Agencja WAYInvest.pl, zajmuje się całym procesem rekrutacyjnym, począwszy od wyszukania odpowiednich kandydatów, poprzez przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, aż po weryfikację umiejętności potencjalnych pracowników. Siedziba agencji znajduje się w miejscowości Rydułtowy w województwie śląskim, ale z powodzeniem szukamy pracowników dla firm i przedsiębiorstw z terenu całej Polski.

 

Z pracownikiem, który pomyślnie przejdzie proces rekrutacji, podpisujemy umowę zlecenie lub umowę stałą na czas wykonywania pracy. Tym samym pracownik jest związany umową nie ze zleceniodawcą, ale z WAYInvest.pl. To nasza firma administruje wynajętą kadrą, świadcząc usługę wynajmu personelu, co ułatwia pracę współpracującego z nami i korzystającego z naszych usług klienta.

 

Jako Agencja Pracy Tymczasowej zajmujemy sie również całością obsługi kadrowo-administracyjnej i dokumentacją pracowniczą. W ramach usługi kadry i płace umożliwiamy klientom obniżenie kosztów działalności gospodarczej poprzez redukcję wydatków związanych z wynagrodzeniami pracowników administracji oraz infrastruktury informatyczno-biurowej.

 

Świadczymy usługi pośrednictwa pracy na najwyższym poziomie, a to co nas wyróżnia to konkurencyjne ceny świadczonych usług leasingu pracowników i pracy tymczasowej. Zajmujemy się głównie leasingiem pracowników fizycznych oraz kierowców.

 

 

KONTAKT:

ul. Ofiar Terroru 41a, 44-280 Rydułtowy, Polska

Telefon: 730 770 125

Fax: 1

Email: biuro@wayinvest.pl

O NAS:

 

Nasi Klienci

 

Partnerzy

 

Poznaj nasz zespół

copyright 2015 RedApp Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone.